Jak dojechać na lotnisko Malaga

Wpis

piątek, 21 marca 2014

Jak dojechać na lotnisko Malaga

Odnotowano wysokie momenty : Bill Clinton i Borys Jelcyn , zamknięty w niedźwiedzim uścisku , George W. Bush , patrząc w oczy Władimira Putina i Jak dojechać na lotnisko Malaga widząc " poczucie swojej duszy " , Hillary Clinton, naciskając przycisk " reset ". Istnieją pewne bardzo niski chwile , zbyt . Ale od ponad 20 lat rosyjskiej niezależności ,singiel opowieść o Rosji na Zachodzie miał jednak zwyciężył.


Otwarcie lub podświadomie , od 1991 roku , zachodni przywódcy działał na założeniu, że Rosja jestwadliwy Western Country . Być może w trakcie sowieckich lat stało się inaczej , nawet zdeformowana . Ale prędzej czy późniejziemia Tołstoja i Dostojewskiego , w domu klasycznego baletu , dołączy co Michaił Gorbaczow ,ostatni Jak dojechać na lotnisko Malaga radziecki przywódca , tak wzruszająco o nazwie " nasz wspólny europejski dom ".

W 1990 , wiele osób uważało, że rosyjski postęp w domu po prostu wymaga nowych polityk : Z prawej reform gospodarczych , Rosjanie prędzej czy później stać się podobny do nas . Inni uważali , że jeśli Rosja przystąpiła do Rady Europy , a jeśli gracz G-7 do G-8 , to prędzej czy później Rosja będzie absorbować zachodnie wartości . Jak dojechać na lotnisko Malaga Takie przywileje nie zostały jeszcze rozszerzone na Chinach , która jestznacznie większa siła ekonomiczna i polityczna . To dlatego, że nigdy nie wierzył, że Chiny będą " Zachodnia ". Ale głęboko wierzyliśmy, że Rosja pewnego dnia dołączyć do naszego klubu.

Jeszcze inni myśleli, że do przodu postęp Rosji wymaga pewnego rodzaju języku zachodnim , lepszego dialogu . Kiedyzwiązek się pogorszyła , prezydent Bush oskarżył prezydenta Clintona . Prezydent Obama oskarżył prezydenta Busha . I każdy z nas obwinia siebie . Powrót w 1999 roku ,New York Times Magazine prowadziła historyjkę Jak dojechać na lotnisko Malaga pod tytułem " Kto Przegrana Rosji ? " Wiele dyskusji w czasie , to twierdził , że stracił w Rosji " , ponieważ realizowane programy , które były beznadziejnie źle dla Rosji ", a biorąc pod uwagę złe gospodarczej doradztwo . Na stanowisku w zeszłym tygodniu ,były ambasador USA w Moskwie , Jack Matlock , echem prezydenta Putina i twierdził, żeStany Zjednoczone , przez "traktowanie Rosji jako przegrany , " jest odpowiedzialny za obecny kryzys .

Te argumenty są egoistyczne : rosyjskiej polityce nigdy nie było o nas . Prawdę mówiąc, mieliśmy bardzo mały wpływ na polityce wewnętrznej Rosji od 1991 roku , nawet wtedy, gdy mamy rozumieć je . Najważniejsze zmiany -masowy transfer ropy naftowej i gazu ze stanu do oligarchów ,powrót do władzy ludzi ukształtowanych Jak dojechać na lotnisko Malaga przez KGB ,eliminacja wolnej prasy i opozycji politycznej - odbyła się na naszej porady. Najważniejsze decyzje wojskowe - najazdy Czeczenii i Gruzji - spotkał się z naszych protestów . Choć wielu wydaje się wierzyć inaczej,inwazja na Krymie nie było przede wszystkim na celu sprowokować Zachód , albo . Jako jeden bystry Rosyjski komentator zauważył , najważniejsze linie zaborów przemówieniu Putina w tym tygodniu były w dużej mierze pomijane : jego odniesienie do piątego publicystów i finansowanych przez zachodnie rosyjskie " zdrajców ", którzy będą teraz musiały zostać wyciszone . Putin najechał na Krymie , bo Putin potrzebuje wojny . W czasie spowolnienia wzrostu , a przy bardziej Jak dojechać na lotnisko Malaga niespokojnym klasy średniej , może potrzebować więcej wojen , zbyt . Tym razem , to naprawdę nie jest o nas .

Ale dlatego, że Krym jest tak blisko Europy , a ponieważ nowy język etniczny - nacjonalistyczny Putina zawiera tak wiele echa krwawej przeszłości Europy ,krymsko inwazja może mieć większy wpływ na Zachodzie niż nawet on przeznaczony . W wielu europejskich stolicach , krymskiej wydarzenia byłyprawdziwe wstrząs . Po raz pierwszy , wielu zaczyna rozumieć, żenarracja jest nie tak : Rosja nie jestbłędna moc Zachodnia . Rosja jestanty - Zachodnia moc z innym , ciemniejszym wizji globalnej polityce . Wykazy sankcji opublikował w Europie w tym tygodniu były śmiesznie krótka , ale fakt, że pojawiły się one w ogóle odzwierciedla tę zmianę na morze. Przez 20 lat , nikt nie Jak dojechać na lotnisko Malaga pomyślał o tym, jak " zawierają " Rosji. Teraz tak będzie.

W każdym przypadku, nawetnowe i już sankcje lista US jedyniesygnał . Teraz dużo ważniejsze są głębsze zmiany , które powinny strategiczne płynące z naszego nowego rozumienia Rosji . Musimy ponownie wyobrazić NATO , aby przenieść swoje siły z Niemiec do wschodnich granic Sojuszu. Musimy ponownie zbadać obecność rosyjskich pieniędzy na międzynarodowych rynkach finansowych , biorąc pod uwagę , że tak wiele "Jak dojechać na lotnisko Malaga prywatny" Rosyjski pieniądze w rzeczywistości kontrolowane przez państwo. Musimy spojrzeć ponownie na naszych schronisk podatkowych i przepisów dotyczących prania pieniędzy , biorąc pod uwagę , że Rosja wykorzystuje korupcję jako narzędzie polityki zagranicznej . Przede wszystkim musimy przeanalizować strategię Jak dojechać na lotnisko Malaga energetyczną Zachodu , biorąc pod uwagę , że aktywa naftowe i gazowe Rosji są również używane do manipulowania polityki i polityków europejskich , i znaleźć sposoby, aby zmniejszyć naszą zależność .

Wszystko to wymaga czasu , a dla niektórych może Jak dojechać na lotnisko Malaga być za późno . W Kijowie w ubiegłym tygodniu spotkałem młodych Ukraińców , którzy byli czarującym entuzjastą idei , że może , pewnego dnia , żyją w innym rodzaju kraju . Nie miałem serca powiedzieć im, że nie wiem , czy kiedykolwiek będzie.


Szczegóły wpisu

Tagi:
Autor(ka):
kowalc-zyk100
Czas publikacji:
piątek, 21 marca 2014 16:06

Polecane wpisy